یکشنبه، 8 تیر 1399

بازدید دکتر جهانشیر امینی ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان

دکتر جهانشیر امینی دبیر هیات امناء و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان بازدید بعمل آورد. در این دیدار که اعضای هیات رئیسه واحد مریوان نیز حضور داشتند ، ابتدا دکتر فردین میر احمدی ، رییس واحد ضمن عرض خیر مقدم به دکتر امینی و هیات همراه گزارشی از عملکرد حوزه های آموزشی ، مالی ، پژوهشی و فرهنگی را در دوران تصدی خود ارائه نمودند .

دکتر میر احمدی در ادامه به ظرفیت ها و پتانسیل های واحد اعم از کادر هیات علمی ، کارکنان ، کارگاه ها و آزمایشگاه های مجهز اشاره نمودند سپس به اتفاق از فضاها ، امکانات و ظرفیت های واحد بازدید میدانی به عمل آوردند .

پس از آن نیز در محل سالن آمفی تئاتر با رعایت کامل پروتکل بهداشتی جلسه ای با حضور اعضای هیات علمی و کارکنان تشکیل و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، دکتر امینی ضمن استماع نظرات و پیشنهادات اساتید و کارکنان به پاس زحماتشان از آنان تشکر و قدردانی نمودند .

در ادامه دبیر هیات امناء ابراز کرد هیات علمی جوان ، کارکنان ، امکانات و فضای فیزیکی واحد بهترین ظرفیت برای توسعه و پیشرفت دانشگاه و حل  مشکلات واحد میباشند .

دکتر امینی کاهش هزینه ها ، چابک سازی نیروی انسانی ، نظارت بر عملکرد پرسنل و کادر هیات علمی ، تمرکز بر اجرای طرح های پژوهشی درآمد زا ، پرورش تکنسین و افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی را از مهم ترین مؤلفه های موفقیت و پیشرفت برای واحد مریوان دانستند و بیان کردند با تعامل و همکاری هرچه بیشتر مجموعه ، این مهم محقق میگردد .

دکتر امینی در خاتمه بر تکریم ارباب رجوع و جلب رضایتمندی دانشجویان و خانواده محترم آنها تاکید و یادآور شدند با  توکل بر خداوند متعال ، همکاری کل مجموعه  و تعامل قانونی با دستگاه های اجرایی شهرستان ، میتوانیم به رسالت اصلی و خطیرمان که همان حفظ جایگاه مقدس و استقلال دانشگاه است عمل کنیم .

جلسه با ذکر صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) حضار به پایان رسید .

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان