دوشنبه، 28 آبان 1397

با حکمی از سوی دکتر طهرانچی؛ سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان منصوب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی سرپرست دانشگاه آزاد استان کردستان و واحد سنندج را منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، دکتر محسن پیشوایی علوی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان و واحد سنندج منصوب کرد.

در متن حکم دکتر محمدمهدی طهرانچی آمده است: با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان و واحد سنندج منصوب می‌شوید.

در بخشی از این حکم آمده است: از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از کلیه امکانات مادی و معنوی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه و براساس محورهای ذیل و تأکید بر خلاقیت‌های فردی و مدیریت اسلامی در جهت اعتلای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان بکوشید.

طهرانچی در این حکم، استقرار مبانی دینی و فرهنگی به عنوان اساس سیاست‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقای کیفیت آموزشی متناسب با نیازهای جامعه در طرح آمایش سرزمین، ارتقای سطح پژوهش‌های کاربردی و توسعه‌ای و استفاده بهینه از پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی در حل مشکلات کشور، ارتقای فرهنگ سازمانی و پیاده‌سازی نظام چابک اداری از طریق سامانه‌سپاری امور، کسب درآمد در چارچوب رسالت دانشگاه با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات از طریق اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان با هدف توسعه اشتغال دانش‌بنیان و اشتغال دانش‌آموختگان و صیانت از سرمایه‌های دانشگاه با رعایت انضباط مالی و مدیریت هزینه با تأکید بر استفاده از کالاهای ایرانی به منظور تقویت و حمایت از تولیدات داخلی از اولویت‌‌های مهم دانشگاه اعلام کرد.

در ادامه این حکم آمده است: امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

طهرانچی همچنین با صدور نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های محمد‌قربان کیانی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان و واحد سنندج تقدیر و تشکر کرد.