دوشنبه، 23 بهمن 1396

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: ایثار و رشادت‌های خانواده شهدا رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ایثار و رشادت‌های خانواده شهدا و رزمندگان را رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی عنوان کرد. 

به گزارش خبرنگار آنا، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی در مراسم ویژه قدردانی از خانواده شهدا و رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: ایثار و رشادت های خانواده های معظم شهدا و رزمندگان باعث شد تا این انقلاب در مقابل همه توطئه های دشمن ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه امروز و در این شرایط همه ما باید قدردان خانواده معظم شهدا باشیم، افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تلاش در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یکی از نیازهای لازم و ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران با پیروزی خود حیاتی دوباره به دین مبین اسلام داد و امروز به برکت همین مهم است که ما می توانیم به الگویی برای کشورهای مسلمان تبدیل شویم.

وی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی ایران، افزود: امروز در سایه انقلاب اسلامی ایران ما در استقلال کامل و با عزت زندگی می کنیم و این مهم به دست نمی آمد مگر در سایه رشادت های صورت گرفته از سوی جوانان این مرز و بوم که با خون خود انقلاب را از توطئه های دشمنان نجات دادند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج نیز در این مراسم با بیان اینکه هر چه داریم به برکت وجود شهدا و رزمندگان است، عنوان کرد: یکی از رسالت های ما قدردانی از خانواده معظم شهداست.

دکتر محمدقربان کیانی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت تلاش می کند که برنامه های این چنین بیشتری را برگزار کند.

وی با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، بیان کرد: همه ما در مقابل این انقلاب و نظام وظایفی داریم که باید برای اقتدار بیشتر کشور همواره در صحنه دفاع از نظام و دستاوردهای آن حضور داشته باشیم.

در جریان برگزاری این مراسم از خانواده های شهدا و رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج تجلیل شد.