دوشنبه، 16 بهمن 1396

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج: عملکرد شفاف باعث ارتقای سلامت اداری می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان عملکرد شفاف در ادارات و سازمان‌های دولتی را مهم‌ترین اصل در راستای ارتقای سلامت اداری عنوان کرد.

 به گزارش خبرنگار آنا از سنندج، محمدقربان کیانی ظهر امروز در نشست تخصصی نقش و تأثیر انقلاب اسلامی و ارزش های آن در سلامت نظام اداری که با حضور مدیرکل دیوان محاسبات کردستان در واحد سنندج برگزار شد، اظهار کرد: تلاش برای ارتقای سلامت اداری یکی از نیازهای لازم و ضروری است که باید همواره در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون موضوع سلامت اداری و تلاش برای بهتر شدن آن همواره مد نظر مسئولان بوده و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر این اصل مهم تاکید کرده اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: ارتقای سلامت اداری نیازمند عملکرد شفاف ادارات و سازمان های دولتی است و در راستای رسیدن به شرایط بهتر باید این شفافیت در عمل به دستور کار نظام اداری بدل شود.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برای نیل به اهداف متعالی نظام اسلامی و همزمان با دهه مبارک فجر این نشست را برگزار کرد و انتظار می رود که مباحث مطرح شده از سوی اعضای هیات علمی مورد توجه متولیان امر قرار گیرد.

دکتر عادل صلواتی رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج هم توضیحاتی در خصوص مسائل مرتبط با دو حوزه مدیریت و فساد اداری ارائه کرد.

مراد محمدی مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان نیز با اشاره به نقش دیوان در راستای جلوگیری از فساد اداری توضیحاتی درباره اقدامات صورت گرفته برای ارتقای سلامت نظام اداری ارائه کرد.

در جریان برگزاری این نشست تخصصی شماری از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج نیز به بیان دیدگاه های خود درباره موضوع نشست پرداختند.