دوشنبه، 4 دی 1396

مسابقات جام فوتسال دانشجویی کردستان با قهرمانی واحد سنندج به پایان رسید

مسابقات جام فوتسال دانشجویی دانشگاهیان استان کردستان، ویژه بزرگداشت کنگره 5400 شهید این استان با قهرمانی تیم دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به پایان رسید.

 

به گزارش خبرنگار آنا در این دوره از مسابقات که با همکاری اداره کل تربیت بدنی، بسیج دانشجویی و معاونت دانشجویی واحد سنندج طی هشت شب متوالی در سالن ورزشی سایت مرکزی این دانشگاه برگزار شد تعداد 14 تیم دانشجویی از دانشگاه کردستان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه علمی کاربردی در قالب چهار گروه 3تیمی و 4 تیمی به رقابت پرداختند.

در مرحله مقدماتی این مسابقات از هر گروه یک تیم به مسابقات نیمه نهایی راه یافتند که پس از انجام دو بازی حساس در نهایت دو تیم فینالیست مشخص شده و در نتیجه در پی برگزاری 22 بازی که با حضور و همکاری داوران هیأت فوتبال استان کردستان برگزارشد، تیم دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد و تیم های ابوذر بعثت از دانشگاه فرهنگیان و بسیج شهید مدرس به ترتیب عنوان های دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

در جریان برگزاری این مسابقات به قضاوت داوران و مسئولان برگزاری آقای فرید امیری نیز به عنوان بازیکن شایسته دریافت جام اخلاق معرفی و در پایان مسابقه فینال با اهدای لوح یادبود مسابقات و جوایز نقدی از سرپرستان و اعضای تیمهای صاحب عنوان این دوره تجلیل شد.