1398/12/18 (15:13)

کلاس های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

 • دانشجو یا مدرس گرامی از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۲/۲۰ بر اساس برنامه هفتگی کلاس ها از طریق سامانه آموزش مجازی از طریق سایت  lmsmap.iauec.ac.ir    تشکیل می شود 
   
  اساتید محترم، به اطلاع می رساند برگزاری کلاس های آموزشی نیمسال دوم بر اساس تقویم آموزشی از تاریخ ۹۹/۰۱/۱۵ و الزاما از طریق سامانه آموزش برخط می باشد و در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی استفاده از فایل پاورپوینت در هنگام تدریس الزامی است. برگزاری کلاس از تاریخ ۹۹/۰۱/۰۵ الی ۹۹/۰۱/۱۵  اختیاری می باشد.
   
   
  دانشجو و مدرس گرامی بعد از دریافت پیامکی با عنوان" دانشجو یا مدرس گرامی  نام کاربری ......و رمز عبور .........می باشد" جهت تشکیل کلاس خود به سایت http://lmsmap.iauec.ac.ir    از روی نقشه با انتخاب استان کردستان سپس شهر سنندج با یکی از روش های نشان داده شده در تصویر مقابل وارد پنل کابری خود شوید.
   
   
 • دانشجو و مدرس گرامی برای دریافت فایل های راهنمای متنی و مالتی میدیا به آدرس https://azad.iauec.ac.ir/support مراجعه نمایید.          
 • دانشجو و مدرس گرامی قبل از ورود به سامانه آموزش مجازی دو فایل راهنمای مقابل را مطالعه فرمایید

فایل آموزشی استاد                           فایل اموزشی دانشجو    

 • در صورت داشتن هر مشکل فنی با شماره پشتیبان های سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج بر اساس جدول ذیل تماس بگیرید.

                      

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

هیوا همایون نژاد

09187724981

شیوا احمدی

09188706962

آریز صدرپور

09188716621

نرگس نوری 

09034625142